Yükleniyor.....

28 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilecek Avicenna Kongre Sosyal Programında doğayla ve tarihle iç içe, muhabbet ve eğlence dolu mükemmel bir zaman geçireceksiniz.
Sosyal program kategorilerimizden istediğinizi seçebilir, gönlünüzce vakit geçirebilirsiniz.
Kategori 1: Tropikal Kelebek Bahçesi + Tarihi Sille Köyü
Kategori 2: Beyşehir Gezisi
Kategori 3: Yamaç Paraşütü 

(NOT: Kategori 3 hava şartlarına bağlı olup herhangi bir hava muhalefetiyle karşılaşılması durumunda şehir dışından gelen katılımcılar diğer seçeneklere yönlendirilecektir, Konya’dan katılanlarla ise hava şartlarının uygun olduğu en yakın tarihte program gerçekleştirilecektir)
 


       Kategori 3 (YAMAÇ PARAŞÜTÜ ETKİNLİĞİ) için önemli duyurular:

  • Katılımcılar Takkeli dağ/sarayköy gerçekleşecek uçuşta, yerden 265 mt yükseklikten Gavela kalesi kazı çalışmalarını ve tüm şehri seyretmenin keyfini süreceklerdir. 
  • Uçuş sırasında aksiyon kamerası ile video kaydı yer almaktadır. 
  • Uçuşlar, 4 deneyimli pilot eşliğinde gerçekleşecektir.
  • Hava şartlarının durumuna göre uçuşlar 5-15 dk arası değişebilmektedir. Uçuşa elverişsiz hava şartları durumunda, katılımcılarımıza uçuş gününü farklı bir gün ile değiştirme imkanı sunulmaktadır.
  • Katılımcılar uçuş öncesinde, hazırlanmış onam belgesini imzalamak zorundadır. Kimlik belgelerini yanlarında bulundurmaları rica olunur.
  • Katılımcıların uçuşa gelirken kalın giysiler giymeleri, bere ve eldiven getirmeleri tavsiye edilir.
  • Katılımcılar; sosyal program kategorisinde +50 tl fark ücreti ödeyerek etkinliğimizden faydalanabileceklerdir. (Kontenjan 40 kişi ile sınırlıdır)

28 Nisan sabahı, belirlenen buluşma noktalarından kalkacak otobüsler ile gerçekleşecektir. 
Programımız Mevlana Müzesi gezisi ile başlayacak olup, rehber eşliğinde gerçekleşecektir.
2. Durağımız Tropikal Kelebek Vadisi ve Çiçek Bahçesi olacaktır.
Ardından öğle yemeğine geçilecektir.
Yemek sonrasında Tarihi Sille Köyü ve Sille Baraj Parkı’nda katılımcılarımız tamamen serbest olup, dilediği gibi vakit geçirebileceklerdir.
Yaklaşık olarak saat 18:00 da katılımcılarımız, otobüsler ile belirlenen noktalara ulaştırılacaktır.
(Katılımcılarımızın dönüş biletlerini 18.30’dan sonrası için alması önerilmektedir)

 

28 Nisan sabahı, belirlenen buluşma noktalarından kalkacak otobüsler ile gerçekleşecektir. 
İlk olarak Beyşehir Yeşildağ Leylekler Vadisi’ne gidilecektir. Daha sonra İslibucak Orman İçi Doğa yürüyüşü/trekking ile programıza devam edilecektir. 4 km’lik parkur sonunda katılımcılarımıza öğle yemeği verilecektir.
Beyşehir merkezine inilerek Eşrefoğlu Camii gezimizi tamamladıktan sonra, Beyşehir Gölü tekne gezintimiz ile programımız son bulacaktır.
Otobüsler ile Konya’ya dönüş sağlanıp, yaklaşık olarak saat 17:30 da katılımcılarımız, otobüsler ile belirlenen noktalara ulaştırılacaktır.
(Katılımcılarımızın dönüş biletlerini 18.30’dan sonrası için alması önerilmektedir)

 

28 Nisan sabahı, belirlenen buluşma noktalarından kalkacak otobüsler ile gerçekleşecektir. 
Etkinliğimiz Takkeli dağ/Sarayköy mevkiinden uçuş ile gerçekleşecektir. Uçuş sırasını bekleyen diğer katılımcılar için, gün boyu çeşitli oyunlar, yarışmalar ve sürpriz etkinliklerimiz olacaktır. Katılımcılara öğle yemeği ve çay/kahve ikramlarımız olacaktır. Etkinliğin bitiş saati uçuş sürelerine göre değişiklik gösterebilmektedir, bu sebeple bitiş saati belli değildir.